Viper – promocyjna oferta!

Promocja marki Viper w sklepie internetowym

Na stronie naszego sklepu internetowego mogą Państwo znaleźć bardzo dobrej jakości urządzenia do sprzątania w atrakcyjnej cenie. Do końca Października sprzęt marki Viper można kupić z dodatkowy rabatem. W ofercie promocyjnej znajdują się odkurzacze profesjonalne, szorowarki oraz automaty myjąco-zbierające.

Odkurzacze i szorowarki

Produktami wartymi zainteresowania są na pewno odkurzacze z serii Viper DSU. Są to odkurzacze biurowe przeznaczone do odkurzania średnich i dużych powierzchni. Urządzenie cechuje : klasa energetyczna C, duża siła ssania, pojemność worka od 8 do 15 litrów. Wersja 10 i 15 litrowa posiadają wbudowany tryb ECO. Jeśli chodzi o większe odkurzacze to jednym z najlepszych produktów w tej kategorii jest odkurzacz Viper LSU 255. Jest to średniej wielkości odkurzacz sucho-mokry o pojemności 55 litrów. Odkurzacz wyposażony w 2 mocne silniki ssące, wąż spustowy do opróżniania zbiornika oraz zestaw akcesoriów do zanieczyszczeń suchych i mokrych. W przypadku szorowarek w ofercie specjalnej znajdą Państwo model Viper LS160 HD. Wielozadaniowe urządzenie czyszczące które doskonale się sprawdzi podczas szorowania posadzek kamiennych, PCV, lastryko, gresu. Urządzenia można używać również do prania metodą szamponowania. Szorowarka LS160 HD posiada wzmocniony silnik oraz wytrzymałą konstrukcję doskonale się sprawdzi z odkurzaczami z serii Viper LSU.

Maszyny do mycia, automaty szorująco-zbierające

W ofercie promocyjnej znajdują się również maszyny do mycia zwane popularnie zmywarkami do posadzek. Warto się zainteresować modelem Viper AS430. Jest to nie duży automat myjący dostępny w wersji kablowej i bateryjnej. Szerokość czyszczenia wynosi 430 mm, a zbiorniki pomieszczą po 40 litrów wody. Automat doskonale się sprawdzi podczas codziennego czyszczenia posadzek w szkołach, biurowcach oraz nie wielkich placówkach handlowych. Drugim automatem który może zwrócić Państwa uwagę jest model Viper AS5160, model ten dostępny jest w wersji standardowej, w wersji z silnikiem trakcyjnym(odpowiada za napęd urządzenia) oraz w wersji ze szczotką oscylacyjną. Szerokość czyszczenia wynosi 510 mm a zbiorniki pomieszczą po 60 litrów wody. Najciekawszą propozycją w ofercie promocyjnej jest maszyna myjąca Viper AS530R, jest to mały automat samojezdny który sprawdzi się podczas mycia każdej powierzchni, dzięki nie wielkim rozmiarom jest bardzo mobilny i zwrotny, urządzenie posiada czytelny funkcjonalny panel sterowania, szerokość czyszczenia wynosi 530 mm, a zbiorniki pomieszczą po 70 litrów wody.

Aby sprawdzić ceny na poszczególne produkty mogą Państwo kliknąć w nazwę modelu i zostaną Państwo przekierowaniu na stronę naszego sklepu, w ofercie promocyjnej znajdują się również akcesoria i części eksploatacyjne do maszyn, wszystko dostępne podczas zamówień on-line. Jeśli chcą Państwo się dowiedzieć czegoś więcej na temat konkretnych urządzeń do zapraszam do kontaktu. W przypadku gdy mają Państwo już urządzenie marki Viper ale nie funkcjonuje prawidłowo lub potrzebuje interwencji specjalisty zapraszam do kontaktu z działem serwisu, naprawiamy wszystkie maszyny czyszczące.