TTS i Moerman – sprzę ręczny

Słowo wstępu

TTS i Moerman należą do europejskich liderów w produkcji sprzętu ręcznego do sprzątania. TTS w swojej ofercie posiada kompleksowe wyposażenie potrzebne przy codziennym sprzątaniu, począwszy od mopów sznurkowych i ścierek po kosze i specjalistyczne wózki serwisowe. Portfolio produktów Moermana skupia się w okół produktów do mycia szyb

TTS – wysokiej jakości sprzęt do sprzątania

Do najpopularniejszych produktów marki TTS należą systemy do mycia podłóg oraz wózki serwisowe z serii Green Line. W przypadku systemów do mycia posadzek na szczególną uwagę zasługuje system “Speedy” umożliwiający bezdotykowe używania mopa wraz z wózkiem bądź wiadrem. TTS posiada też rozwiązanie do dezynfekcji w postaci stelaży kieszeniowych, dosyć ciekawą propozycją jest mop Trilogy. W przypadku wózków serwisowych Green Line mamy do czynienia z szerokim wyborem konfiguracji poszczególnych elementów na wózku, dzięki czemu możemy dobrać wózek do swoich potrzeba. Wszystkie elementy zarówno w przypadku mopów, wózków oraz całej oferty TTSu zostały wykonane z produktów najwyższej jakości, są bardzo wytrzymałe i gwarantują długie użytkowanie. Klikając w link możecie zobaczyć całą ofertę TTSu.

Moerman – sprzęt do szyb klasy premium

W przypadku Moermana mamy do czynienia ze znacznie mniejszą gammą produktów, bardzo popularna jest seria Profi-Clean w której znajdziemy szeroki wybór sprzętu do mycia szyb w atrakcyjnej cenie. Dosyć fajną sprawą jest sprzęt z oznaczeniem Liquidator, wysokiej jakości komponenty zaspokoją najbardziej wymagających użytkowników. Moerman dodatkowo posiada sporo akcesoriów przydatnych podczas mycia szyb. Jeśli chcecie sprawdzić produkty firmy Moerman zapraszam do sklepu internetowego.