Sprzęt ręczny do sprzątania

Sprzęt ręczny

Profesjonalny sprzęt ręczny to podstawa przy codziennym sprzątaniu w dużych obiektach, dobrze sprawdza się również w warunkach domowych. W zależności od potrzeb możecie u nas Państwo zakupić wszystko co jest potrzebne do sprzątania : mopy, ścierki, stelaże do mopów, wiadra, szczotki, kije oraz wózki i inne akcsoria. W ofercie posiadamy takie marki jak TTS, Moerman, Konex, Clean Pro, Vermop. Oprócz profesjonalnego sprzętu możecie u nas Państwo zakupić produkty loklanych producentów i dostawców. Poniżej przedstawiamy Państwu najbardziej interesujące i sprawdzone rozwiązania.

TTS – sprzęt dla wszystkich

Tecno Trolley System, w skrócie TTS, jest światowym liderem w produkcji sprzętu do sprzątania. Produkty są wytwazane w Europie i cieszą się wielką popularnością. Do głównych zalet marki należy jakość i innowacyjność produktów. W ofercie TTS’u możemy znaleźć rozwiązania do mycia posadzek, powierzchni ponadpodłogowych, zamiatania, oraz mycia szyb. Do dyspozycji mamy bardzo szeroki wybór asortymentu, również wózków do sprzątania. Bardzo dużą popularnością cieszy się seria wózków Green Line oraz stelaże do mycia posadzek. Warto polecić takie produkty jak stelaż speedy, stelaż blik, wkłady bawełniane do mopów oraz produkty do mycia szyb. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z ofertą produktów TTS zapraszam do naszej firmy lub do odwiedzin sklepu internetowego.

Moerman – profesjonalny sprzę do szyb

Moerman to marka uznawana za jedną z najlepszych jeśli chodzi o mycie szyb. Ich produkty cieszą się dużą popularnością, a charakteryzuje je ergonomia i wytrzymałość. Moerman w swojej ofercie posiada bardzo szeroki wybór akcesoriów do mycia, znajdziemy tu wkłady do zmywania, stelaże do zmywaków, skrobaki, ściągaczki oraz wiadra. Bardzo dużą popularność zyskały urządzenia Liquidator, Combinator oraz Excelator. Zestawienie tych urządzeń pozwala na jeszcze szybsze i dokładniejsze umycie szyb. Jeśli chcieli by Państwo zapoznać się z ofertą produktów Moerman zapraszam do sklepu na ulicy Dzielnej lub do hurtowni w miejscowości Opacz Mała.