Profi Europe, Numatic, Soteco, Viper

Odkurzacze profesjonalne

Firma BHF Harendarczyk od wielu lat dostarcza do swoich klientów najlepsze odkurzacze dostępne na rynku. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo odkurzacze biurowe, przemysłowe i specjalistyczne. W kategorii odkurzaczy biurowych śmiało możemy Państwu zaproponować urządzenia marki Profi Europe, Numatic lub Soteco. W przypadku odkurzaczy przemysłowych mamy świetną ofertę odkurzaczy Viper, Soteco i Profi Europe oraz Numatic. Dodatkowo oprócz samych odkurzaczy mogą Państwo u nas zamówić masę akcesoriów oraz dokonać naprawy zepsutego sprzętu.

Profi Europe – odkurzacze biurowe i przemysłowe

Profi Europe to Polski producent odkurzaczy i akcesoriów, w swojej ofercie posiada zarówno odkurzacze biurowe jak i przemysłowe, uzupełnenie stanowią odkurzacze specjalistyczne (ekstraktory itp). Producent stawia na jakość produktów, a te cieszą się bardzo dużą popularnością na Polskim rynku. Seria Profi znana jest praktycznie każdemu i ma opinię mało zawodnej. Portoflio produktowe marki Profi Europe jest dosyć szerokie, pozwala to na odpowiednie dobranie urządzenia do potrzeb klienta. Rozwiąznia technologiczne stosowane przez producenta są sprawdzone i odnajdą się każdych warunkach. Do podstawowych produktów należą odkurzacze Profi 1, Profi 2 oraz Profi 10. Są to najpopularniejsze odkurzacze biurowe marki Profi Europe. Doskonale sprawdz się również seria odkurzaczy Profi 45. Są to urządzenia do pracy przemysłowej, w zależności od potrzeb możemy wybrać odkurzacz do pracy na mokro, sucho lub przystosowane do pracy w warunkach silnego zapylenia. Dodatkowo możemy dopasować wielkość zbiornika oraz potrzebne nam akcesoria.

Numatic – odkurzacze biurowe i specjalistyczne

Numatic to brytyjski producent sprzętu do sprzątania. Oprócz odkurzacz produkuje także sprzę ręczny i wózki oraz urządzenia zmywające. Firma Numatic stawia na jakość i funkcjonalność swoich urządzeń. W ofercie mamy bardzo szeroki wybró odkurzaczy biurowych oraz przemysłowych, znajdziemy tutaj także odkurzacze plecakowe, do samolotów oraz zasilane bateryjnie. Do najpopularniejszych prodkuktów należą odkurzacze HVR 200, HET 200 oraz PSP 180. Bardzo dużą popularnością cieszy się odkurzacze ekstrakcyjne GVE 370. Odkurzacze Henry, Hetty, George oraz Charles od lat cieszą się na Poslkim rynku wielką popularnością, dodatkowo możemy do nich dokupić masę akcesoriów ułatwiających pracę. Firma Numatic poszukuje również rozwiązań proekologicznych, ich nowy odkurzacz Harry jest energooszczędny i wyposażony w fajne akcesoria. Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły oferty Numatic zapraszam do kontaktu.

Soteco – sprawdzone odkurzacze przemysłowe

Soteco jest to Włoski producent odkurzaczy profesjonalnych. Do najpopularniejszych produktów należą odkurzacz Nevada, Dakota, Leo, Ufo i Storm. Odkurzacze są wykonane z solidnych materiałów i sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach. Do dyspozycji mamy urządzenia o różnej pojmeności zbiornika, w różnych wariantach zasilania oraz z elastycznym wyborem akcesoriów. Do pracy w zmiennych warunkach doskonale się sprawdzą odkurzacze sucho-mokre. Są bardzo uniwersalne, a wielkość odkurzacza możemy dobrać do swoich potrzeb. W przypadku pracy suchej możemy śmiało polecić odkurzacze Leo lub Ufo Dry. Producent w swojej ofercie również ma odkurzacze piorące, są to między innymi Storm, Rambo i Ufo Ex.

Viper – odkurzacze na każdą kieszeń

Viper, w porównaniu z innymi producentami, jest stosunkowo młodą marką sprzędtu do sprzątania. Urządzenia produkowane są w Chinach, a główny magazyn logistyczny mieści się w Belgii. Viper w swojej ofercie posiada odkurzacze przemysłowe oznaczone symbolem “LSU”, są to odkurzacze o zróżnicowanej ilości silników i pojemności zbiornika oraz materaiłu wykonania. Odkurzacze LSU są stosunkowo tanie, a dobrze dobrane do warunków pracy spawdzą się bez zarzutu. Urządzenia są oczywiście wyposażone w wózek transportowy i wąż spustowy ułatwiające obsługę. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub chcą się dowiedzieć więcej na temat odkurzaczy Viper lub Soteco to zapraszam do kontaktu.