Profesjonalny sprzęt myjący

Sprzęt do mycia

W ofercie firmy BHF Harendarczyk od wielu lat gości szeroki wybór profejsonalnego sprzętu myjącego. W sprzedaży posiadamy duży wybór automatów myjących zasilanych bateryjnie lub z sieci, szorowarek, polerek oraz urządzeń wielozadaniowych. Od lat jesteśmy dealerem urządzeń takich marek jak Adiatek, Numatic i Viper. Oprócz sprzedaży urządzenia gwarantujemy Państwu szkolenie z zakresu jego użytkowania, profesjonalnego stosowania chemii oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Numatic

Numatic jest światowym liderem w produkcji urządzeń do sprzątania. W swojej ofercie posiada zarówno urządzenia do mycia na mokro jak i odkurzacze. Szeroki wybór produktów pozwala dopasować urządzenie do potrzeb klineta. Jeśli chodzi o urządzenia to można pochwalić producenta za bardzo dobrej jakości sprzęt. Automaty są mało awaryjne, a poprawnie użytkowane starczają na wiele lat. Do tej pory można było je poznać po charakterystycznych niebieskich barwach, nowa odsłona urządzeń jest szara. Sprawdzone rozwiązania technologiczne nie uległy zmianie, w niektórych urządzeniach wprowadzono parę nowości lub usprawniono wadliwe elementy. Oprócz urządzeń producent ma szeroką ofertę akcesoriów. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o urządzeniach Numatic zapraszamy do kontaktu. Wybrane urządzenia można również sprawdzić online.

Viper

Viper jest marką urządzeń produkowanych w Chinach, a główny magazyn znajduje się w Belgii. Sama marka jest silnie związana z światowym liderem w segmencie urządzeń myjących, firmą Nilfisk. Urządzenia charakteryzują się przyzwoitą jakością oraz przystępnymi cenami. W aktualnej ofercie Viper posiada urządzania zmywające , zasilane bateryjnie i z sieci, odkurzacze biurowe i przemysłowe, szorowarki i zamiatarkę. W przypadku urządzeń zmywających można śmiało polecić linię AS, modele 430, 510 i 5160T przyjeły się na Polskim rynku i są powrzechnie używane. Ofertę produktów Viper możecie Państwo poznać u nas w firmie lub w sklepie internetowym.

Adiatek

Adiatek jest to włoski producent urządzeń zmywających, od wielu lat dostępny na Polskim rynku. Charakterystyczną cechą są żółte barwy, nowa linia urządzeń sprzedawana jest w Polsce w czerwono-czarnej kolorystyce. Urządzenia cieszą się dobrą opinią, są tanie w utrzyamaniu a zastosowane rozwiązania pozwalają na efektywne użytkowanie. Duża możliwość konfiguracji pozwala dobrać odpowiednie urządzenia do potrzeb klienta. Produkty Adiatek dobrze sprawdzą się zarówno na małych powierzchniach jak i w przypadku dużych hal i magazynów. Jeśli chcieli by Państwo poznać szczegóły oferty Adiatek to zapraszam do kontaktu.