Nilfisk – odkurzacze, maszyny myjące

Nilfisk – gwarancja jakości

Nilfisk to światowy lider w produkcji profesjonalnego sprzętu do sprzątania i maszyn myjących. W ofercie producenta znajdziemy maszyny do mycia posadzek, odkurzacze przemysłowe, profesjonalne odkurzacze biurowe i sucho-mokre, szorowarki i polerki oraz zamiatarki. Producent stara się uzbroić każde urządzenie w jak najnowsze technologie i innowacji dbając równocześnie o jak najmniejszy wpływ na środowisko. Marka Nilfisk od lat bierze udział w międzynarodowych programach ochrony środowiska.

Odkurzacze biurowe i sucho-mokre

Marka Nilfisk od ponad 100 lat dostarcza profesjonalne rozwiązania automatyzujące i ułatwiające proces sprzątania. Odkurzacze marki Nilfisk są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a ich konstrukcja ma zapewnić użytkownikowi jak najlepsze operowanie urządzeniem. Bardzo ciekawą propozycją producenta jest seria odkurzaczy VP300, znajdziemy tutaj odkurzacze z klasą energetyczną B lub A++. Są to bardzo wydajne odkurzacze biurowe z wbudowanym filtrem HEPA i bardzo funkcjonalnym zestawem akcesoriów. Większym odpowiednikiem VP300 jest seria VP600, jest to seria odkurzaczy o podwyższonej sile ssania przy mniejszym zużyciu prądu. Odkurzacze należą do klasy energetycznej : A lub A++.

Najpopularniejszym odkurzaczem sucho-mokrym jest odkurzacz VL500. Urządzenie dostępne jest w 3 wersjach pojemnościowych : 35, 55 i 75 litrów. W zależności od wersji wyposażenia mamy do dyspozycji podwójny system filtracji, ergonomiczny uchwyt, przybornik na akcesoria MultiFit oraz bardzo funkcjonalny wąż spustowy. W zestawie z odkurzaczem znajdą Państwo zestaw akcesoriów do zanieczyszczeń suchych i mokrych. Producent wyposażył odkurzacze w bardzo silne i wytrzymałem silniki ssące. W wersji 35 litrowej znajdą Państwo 1 silnik ssący o pojemności 35 litrów, a wersji 55 i 75 litrowej będą 2 silniki.

Maszyny myjące, szorowarki

Marka Nilfisk to przede wszystkim światowy lider w produkcji maszyn do mycia, automatów samojezdnych oraz szorowarek. Najciekawszą opcją są automaty szorująco zbierające z serii Nilfisk SC, mamy tutaj kilka modeli zróżnicowanych pod względem wielkości, rodzaju zasilania, wydajności i przeznaczenia. Wszystkie automaty są wyposażone w nowoczesne technologie ułatwiające pracę i obsługę urządzenia. Wśród innowacji zastosowanych przy konstruowaniu urządzenia znajdziemy auto montaż i demontaż szczotek, elektroniczny dozownik detergentu, system szybkiej wymiany gum ssawy, wielofunkcyjny przycisk OneTouch oraz wiele innych usprawnień. Najlepsze urządzenia zmywające marki Nilfisk znajdą Państwo u nas na sklepie internetowym.

Szorowarki marki Nilfisk to przede wszystkim wytrzymała, solida konstrukcja, uniwersalność zastosowań oraz bardzo duża żywotność urządzenia. Szorowarki z serii Nilfisk FM to łatwe w obsłudze urządzenia jednotarczowe które pozwolą wykonać wiele czynności. Doskonale się sprawdzą podczas prania wykładzin, szorowania posadzek twardych, usuwania starych powłok polimerowych oraz konserwacji i pielęgnacji. Do urządzeń dostępny jest szereg akcesoriów ułatwiających pracę. Szorowarki są dostępne w 3 wariantach: low speed (180 obr/min), high speed(410 obr/min), dual speed(185-370 obr/min). W ofercie producenta znajdziemy również polerkę wysokoobrotową, urządzenie nie zastąpione podczas pielęgnacji posadzek lakierowanych lub innych o wysokim połysku.

Gdzie kupić maszyny myjące Nilfisk ?

Wszystkie urządzenia marki Nilfisk mogą Państwo kupić w naszej firmie, część produktów dostępna jest w sklepie internetowym, a resztę sprowadzamy na konkretne zapotrzebowanie klienta. Urządzenia objęte są gwarancją firmy Nilfisk. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu z naszymi pracownikami. Jeśli mają Państwo jakieś maszynę marki Nilfisk i nie działa poprawnie to zapraszam do naszego serwisu.