Kiehl – seria Clarida

Chemia profesjonalna Kiehl

Kiehl od lat słynie jako jeden z najlepszych producentów chemii profesjonalnej, środki producenta wykonane są z wysokiej jakości surowców oraz przy użyciu najnowszych technologii. Producent zadbał również o środowisko wprowadzając opakowania z recyklingu oraz inwestując w środki o wysokim stopniu biodegradowalności. Produkty z linii ECO oznaczone są symbolami Eco Label lub Nordic Swan. Producent w swojej ofercie zawarł między innymi środki do bieżącego mycia posadzek i powierzchni wodoodpornych, preparaty do czyszczenia maszynami myjącymi oraz do zabezpieczania i pielęgnacji różnego rodzaju posadzek. Dzisiaj zrobimy krótkie podsumowanie preparatów do bieżącego mycia i pielęgnacji różnych powierzchni.

Clarida – podstawowe preparaty czyszczące

W ofercie marki Kiehl znajdziemy kilkanaście pozycji dotyczącego bieżącego mycia powierzchni w różnych pomieszczeniach. Do najbardziej podstawowych środków czyszczących zaliczymy preparaty z serii CLARIDA, dawniej zwanej CLAROLINE. Seria Clarida składa się z 3 preparatów, są to :

Preparaty z serii Clarida cechuje dosyć niska i przystępna cena, wszystkie preparaty występują w formie koncentratu i powinny być dozowane w przedziale od 100 do 200 ml preparatu na 10 litrów wody. Wszystkie środki występują w 1 i 10 litrowych opakowaniach. Używanie wyżej wymienionych środków pomoże zmyć bieżące, lekkie zabrudzenia, odświeży powierzchnię oraz powietrze. Clarida Uni doskonale się sprawdzi podczas mycia posadzek w szkołach, sklepach, salonach i gabinetach usługowych, halach sportowych. Preparat może być stosowany podczas mycia maszynowego i ręcznego. Clarida Care to doskonały środek do mycia i pielęgnacji wszystkich powierzchni lakierowanych, impregnowanych lub pokrytych warstwą ochronną. Preparat może być stosowany podczas mycia automatem i podczas mycia mopem. Clarida Sani to doskonały wybór do mycia toalet i sanitariatów. Usuwa rdzawe naloty, resztki mydła inne osady mineralne. Clarida Sani w odpowiednim stężeniu będzie rozpuszczać brud powstały podczas remontu, doskonale sobie poradzi ze zmywaniem różnego rodzaju tynków i gipsów.

Doskonałym uzupełnieniem dla wyżej wymienionych preparatów są Glass Queen oraz Tornado. Pierwszy z nich, Glass Queen to gotowy do użycia preparat do mycia szyb i powierzchni szklanych. Płyn szybko odparowuje z czyszczonej powierzchni, nie pozostawia smug, posiada przyjemny zapach. Drugi preparat, Tornado, jest świetnym preparatem do usuwania większych zabrudzeń, doskonale usuwa różnego rodzaju złogi i naloty i nie uszkadza czyszczonej powierzchni. Tornado szczególnie polecamy do mycia posadzek gresowych, terakoty, betonu i lastryka.

Chemia profesjonalna Kiehl to oferta dla osób wymagających i ceniących sobie profesjonalizm. Pełną ofertę środków znajdą państwo naszym sklepie internetowym lub w innych artykułach dotyczących marki Kiehl. Zapraszamy do zakupów online oraz w naszych placówkach.