Kiehl dostępny w BHF – część 1

Marka Kiehl od wielu lat uznawana jest przez profesjonalistów jako jedna z najlepszych w dziedzinie chemii profesjonalnej, w swojej ofercie posiadają preparaty o zróżnicowanej sile działania i charakterystyce do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni. Do głównych zalet marki Kiehl można zaliczyć wysoki poziom kontroli jakości produktów, długi okres przydatności (nawet do 5 lat) oraz podejście proekologiczne (produkty oznaczone Eco Label oraz Nordic Swan). Poniżej przedstawiliśmy kilka produktów w rozbiciu na poszczególne sekcje.

Mycie przemysłowe i mycie automatem

Do jednych z najlepiej ocenianych preparatów oferowanych przez markę Kiehl na pewno należą produkty z serii Dopomat, są to produkty przeznaczone do maszynowego oraz ręcznego zmywania posadzek o charakterze przemysłowym.Preparaty te doskonale się sprawdzą w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, o dużym stopniu zabrudzenia oraz na halach magazynowych, produkcyjnych, sportowych i wystawowych. Doskonałe uzupełnienie dla serii Dopomat stanowią produkty do miejscowego doczyszczania w postaci OrangePro oraz ExtraFit. Więcej o poszczególnych preparatach dowiecie się Państwo na stronie naszego sklepu internetowego, odwiedzając nasz magazyn lub sklep.

Mycie gruntowne i konserwacja posadzek

Jeśli chodzi o produkty przeznaczone do gruntownego czyszczenia to znakomitym preparatem do wszelkiego rodzaju doczyszczania jest produkt o nazwie Veroclean, jest to bardzo silny środek czyszczący o lekko zasadowym odczynie pH i wyjątkowej sile działania, produkt zawiera kompozycję rozpuszczalników co wzmacnia efekt czyszczenia. Środek ten doskonale nadaje się do usuwania starych wielowarstwowych powłok polimerowych. Jeśli chodzi o inne preparaty czyszczące do uporczywego brudu możemy polecić Państwu produkty takiej jak PolyEx lub LiEx oraz wzmocnioną wersję preparatu Veroclean, Veroclean Plus.

W przypadku środków konserwująco pielęgnacyjnych możemy dokonać podziału na preparaty o charakterze powłokowym oraz wypełniającym (impregnaty). Do najbardziej popularnych preparatów powłokowych należą następujące środki : standardowa powłoka Thermodur, powłoka odporna na działanie alkoholi i środków dezynfekcyjnych Thermohospital oraz specjalna powłoka do hal sportowych Thermospeed. Najciekawsze preparaty impregnujące to : Prisma Steinprotektor szczególnie polecana do posadzek kamiennych, Impran hydrofobowy preparat do zabezpieczania kamienia naturalnego, betonu i lastryka oraz Lithodur, krystalizator do posadzek wapiennych.

Wszystkie produkty mogą Państwo zakupić u nas w sklepie internetowym oraz stacjonarnie w sklepie lub magazynie. Zapraszamy do zakupów. Więcej o chemii oraz różnego rodzaju sprzętach i urządzeniach dowiecie się Państwo z kolejnych wpisów na naszej stronie, zapraszamy do działu Pro Tips