Katrin – dozowniki

Dozowniki Katrin Inclusive

Firma Metsa Tissue wprowadziła do sprzedaży nowe urządzenia dozujące. Seria Katrin Inclusive charakteryzuje się nowoczesnością i trwałością. Dozownik Katrin podczas procesu projektowania i produkcji przeszły szereg testów mający na celu zmaksymalizowanie ich funkcjonalności, a za proces weryfikacji odpowiada światowy lider w dziedzinie testowania, kontroli i certyfikacji Bureau Veritas. Dozowniki zostały stworzone z myślą o każdym użytkowniku oraz miejscu użytkowania, są intuicyjne w użyciu. Śmiało może z nich korzystać dziecko i osoby starsze oraz osoby o różnym typie niepełnosprawności.

Katrin System

Na szczególną uwagę zasługuje rozwiązanie w segmencie dozowników systemowych, Katrin System Family. W ofercie producenta znajdziemy dozowniki do ręczników papierowych i papieru toaletowego oraz mydła. Wg szacunkowych obliczeń, producenta, stosowanie dozowników Katrin System Family potrafi ograniczyć zużycie nawet do 40 %. Dozowniki są dostępne w 2 wariantach kolorystycznych, w białym i czarnym. Dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi dozowniki Katrin będą pasowały do każdego pomieszczenia.

Katrin produkty

BASIC

CLASSIC

PLUS

Metsa Tissue od wielu lat jest światowym liderem w produkcji rozwiązań higienicznych stosowanych “poza domem”. Produkty marki Katrin od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród odbiorców. Głównymi atutami marki jest wysoka jakość produktów, wydajność, dostępność oraz wsparcie w postaci urządzeń dozujących. Do najpopularniejszych produktów marki należą ręczniki zig-zag pakowane w wygodne foliowe opakowania lub kartony oraz papiery toaletowe. Coraz większą popularnością cieszą sie produkty systemowe. Jest to kompleksowe spojrzenie na wyposażenie toaltey w postaci ręczników, papierów toaletowych i mydła wraz z urządzeniami dozującymi. Nowe dozowniki Katrin sprawiają wrażenie wytrzymalszych oraz bardziej estetycznych od swoich poprzedników. Marka Katrin dostarcza produkty podzielone na 3 grupy jakościowe: produkty ekonomiczne z linii basic, wysokiej jakości produkty z białej makulatury z linii classic oraz produkty premium wykonane z celulozy z linii Plus.

Więcej informacji o artykułach higienicznych dostępnych w naszej firmie znajdą Państwo w dziale ProTips lub szczegółach oferty. Zapraszam również do hurtowni lub sklepu.