Chemia profesjonalna

Środki czystości – marki i produkty

Firma BHF Harendarczyk sp. z o.o. od lat jest autoryzowanym dealerem wielu profesjonalnych marek środków czystości. W ofercie firmy znajdują się produkty Buzil, Tenzi, Voigt, Roko Classic, Roko Gold, Mediclean, Clinex , a także Ecolab, Taski oraz Wetrok. Szeroki asortyment produktów pozwala naszej firmie nie tylko dopasować najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów ale także uporać się z każdym wyzwaniem w zakresie chemii profesjonalnej. Poniżej przedstawiliśmy Państwu kilku producentów.

Buzil

Buzil od wielu lat jest uznawany w Polsce za jednego z najlepszych producentów chemii profesjonalnej. Główna linia produkcyjna skupiona jest w okół szeroko rozumianej higieny ogólnej. Mają świetne produkty do codziennego zmywania podłóg, doczyszczania i zabezpieczania posadzek oraz czyszczenia sanitariatów i szyb. Buzil zapewnia również wsparcie produktowe dla przemysłu spożywczego oraz usług hotelarsko-gastronomicznych. Co raz częsciej można także spotkać się ze środkami szybkiej dezynfekcji. Śmiało możemy Państwu polecić takie produkty jak BLITZ ORANGE, POLYBUZ, BUCASAN, TOTAL EXTRA oraz PROFIGLASS. Po produkty Buzil zapraszamy do hurtowni, sklepu lub do zakupów online.

Tenzi

Tenzi jest powszechnie rozpoznawalną marką chemii profesjonalnej, od wielu lat dostarczają sprawdzone produkty w zakresie higieny ogólnej oraz chemii i kosmetyków samochodowych. Producent posiada także fajną ofertę produktów specjalistycznych, a wiele środków można zastosować na kilka sposobów. Śmiało można polecić preparaty do czyszczenia sanitariatów, do doczyszczania oraz bierzącego zmywania posadzek. Na uwagę zasługują takie preparaty jak APC IN, OFFICE CLEAN, TOP GLASS, TOPEFEKT NORMAL i STR, a także TOPEFEKT ORANŻ i CITRO. Środki Tenzi mogą Państwo zakupić u nas na miejscu lub w naszym sklepie internetowym .

Clinex

Clinex w porównaniu do innych producentów jest stosunkowo młodą marką chemii profesjonalnej ale nie umniejsza to środkom produkowanym przez firmę. Za technologią produkcji stoi ogólnopolski lider w produkcji środków chemicznych, grupa Amtra. Clinex może pochwalić się przyzwoitymi środkami do bierzącego zmywania posadzek, doczyszczania i zabezpieczania. Mają bardzo fajną ofertę odświeżaczy powietrza, które ładnie pachną i długo utrzymują się w powietrzu. Na szczególną uwagę zasługują preparatyy Floral, W3 Active Shield oraz Scent. Produkty marki Clinex mogą Państwo zakupić w sklepie przy ulicy Dzielnej 21, w hurtowni w Opacz Mała lub online.