Artykuły higieniczne

Ręczniki i papiery toaletowe

Firma BHF Harendarczyk sp. z o.o. w swojej ofercie posiada również artykuły higieniczne, są to między innymi ręczniki papierowe, papiery toaletowe, czyściwa oraz chusteczki i serwetki. W głównej ofercie znajdziecie Państwo produkty takich marek jak : Katrin, Tork, Karen, Cliro, Cliver i Ellis. W ofercie uzupełniającej posiadamy również produkty dobrze znane z reklam, to jest ręczniki i papiery firmy Velvet lub Regina. W hurtowni znajdziecie Państwo bardzo szeroki wybór artykułów, a nasi pracownicy pomogą dobrać produkt do Państwa potrzeb.

Katrin – produkty spełniające najwyższe oczekiwania

Marka Katrin gości na Polskim rynku od wielu lat, są to produkty wysokiej jakości w różnych segmentach cenowych. Mamy tutaj do wyboru 3 grupy produktowe. Grupę Basic, Classic i Plus. W grupie Basic znajdziemy produkty z makulatury w kolorze naturalnym o wysokim standardzie wykonania. W grupie Classic znajdują się produkty ze starannie wyselekcjonowanej makulatury w kolorze białym, dzięki bardzo dobrym właściwością produkty cechuje wytrzymałość oraz estetyka. W linii Plus znajdą Państwo ręczniki i papiery wykonane z celulozy. Są to produkty wysokiej jakości które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Firma Metsa Tissue zapewnia również wsparcie w postaci dozowników do swoich produktów. Uzupełnienie oferty stanowią mydła oraz odświeżacze. Jeśli chcą Państwo sprawdzić produkty marki Katrin to zapraszam do sklepu online lub do odwiedzin naszej hurtowni lub sklepu.

Cliro i Karen – polskie produkty w dobrej cenie

Marki Cliro i Karen są własnością firmy Grasant, jednego z największych Polskich producentów artykułów higienicznych. Makra Cliro są to produkty z makulatury w kolorze białym i szarym. W portfolio produktowym znajdziemy bardzo duży wybór produktów w różnej konfiguracji poszczególnych parametrów. Bardzo dobrą opinią cieszą się produkty dwuwarstwowe, charakteryzuje je dobra jakość wykonania, wytrzymałość i chłonność. Produkty mark Karen są to produkty z jedno i dwuwarstwowej celulozy, są wytrzymałe, chłonne i miękkie. Papiery toaletowe i ręczniki papierowe mogą zakupić u nas Państwo na miejscu lub w sklepie online.

Lamix – Ellis i Cliver

Firma Lamix jest to Polski producent dostarczający swoje produkty w całej Europie. W Polsce głównymi linia produkcyjnymi są marki Ellis i Cliver, uzupełnienie stanowi marka produktów konsumenckich Estimo. W ofercie produktów znajdą Państwo wysokiej jakości wyroby z makulatury i celulozy, są to artykuły które charakteryzuje wytrzymałość, chłonność i miękkość. Produkty marki Cliver to wyroby z jednowarstwowej makulatury w kolorze szarym, zielonym lub białym. Marka Ellis składa się z produktów z dwuwarstwowej makulatury lub celulozy, produkty sygnowane Estimo to głównie ręczniki i papiery toaletowe stosowane w gospodarstwach domowych. Ręcznik składane i papiery toaletowe marki Ellis i Cliver mogą Państwo zakupić u nas w hurtowni lub sklepie albo odwiedzając nasz sklep internetowy.

Tork – dobry wybór dla wymagających osób

Marka Tork to jeden z europejskich liderów w dziedzinie dostaw profesjonalnych rozwiązań w zakresie higieny osobistej. Jedne z pionierów stosowania rozwiązań systemowych, marka stawia na innowacyjność i wysoki standard wykonania. W portfolio produktów znajdziemy ręczniki składane, wielopanelowe, ręczniki systemowe oraz duży wybór papierów toaletowych. W ofercie producenta znajdują się również centralne systemy dozowania, czyściwa wielozadaniowe oraz produkty dla gastronomi i hotelarstwa oraz placówek medycznych. Producent przewidział również wsparcie dla środków higienicznych w postaci : mydeł, odświeżaczy i preparatów do dezynfekcji. Produkty marki Tork mogą zakupić Państwo u nas w hurtowni, sklepie lub online. Zapraszamy.