Voigt

Krótko o marce Voigt

Voigt to jedna z największych w Polsce, działająca od wczesnych lat 90, marek chemii profesjonalnej. Producent posiada szeroki katalog produktów, dostosowany do każdej strefy oraz branży. W ofercie marki Voigt znajdziemy preparaty do czyszczenia powierzchni, podłóg, szyb, łazienek, doczyszczania posadzek oraz maszynowego mycia posadzek. Voigt posiada szeroki wybór środków do stosowania przy powierzchniach mających kontakt z żywnością oraz dla przemysłu ciężkiego. Uzupełnienie oferty stanowią środki do dezynfekcji. Produkty marki Voigt warto docenić za :

Szybki przegląd oferty

W katalogu marki Voigt, jak w przypadku innych producentów, znajdziemy kilka interesujących produktów. Są to Brudpur i Grundpur, silnie odtłuszczające preparaty do gruntownego czyszczenia powierzchni odpornych na alkalia, ten drugi posiada właściwości stripujęce. Produkty do mycia posadzek takie jak Nano Orange i Nano Cherry, nie pozostawiają smug, ładnie i długo pachną. Środek do gruntownego czyszczenia sanitariatów Pikasat lub płyn do czyszczenia i sanifikacji koszy lub altan śmienitnikowych Smelpol.

Gdzie kupić produkty Voigt

Produkty marki Voigt mogą Państwo zamówić u nas w firmie. W sklepie przy ulicy Dzielnej w Warszawie znajdą Państwo nie tylko szeroki wybór produktów ale także profesjonalną poradę jak używać poszczególnych preparatów oraz które środki warto wybrać. Zapraszamy na zakupy.