Viper Cleaning

Urządzenia do sprzątania Viper Clening

Viper Cleaning to profesjonalna marka urządzeń do sprzątania. W katalogu produktów znajdą Państwo różnego rodzaju odkurzacze, szorowarki i polerki, szeroki wybór automatów szorująco-zbierających, zamiatarkę oraz urządzenia przeznaczone do prania wykładzin. Marka Viper to produkt silnie powiązany z szwedzkim producentem maszyn sprzątających, firmą Nilfisk. Zakłady produkcyjne mieszczą się w Chinach, wszystkie modele urządzeń bazują na prostych i sprawdzonych rozwiązaniach. Utarło się że urządzenia marki Viper to maszyny o najlepszym stosunku ceny do jakości. Oprócz sprzedaży urządzeń, producent gwarantuje dostęp do wszystkich schematów i części serwisowych.

Odkurzacze i ekstraktory

W śród produktów marki Viper znajdą Państwo szeroki wybór produktów do czyszczenia dywanów i wykładzin podłogowych oraz podłóg twardych. Są to odkurzacze biurowe, odkurzacze sucho-mokre oraz urządzenia do ekstrakcji. DSU-10 to odkurzacz biurowy występujący w 4 wersjach, poszczególne wersje różnią się rozmiarem zbiornika : 8 l, 10 l, 12 l i 15 litrów. Do wszystkich modeli pasują te same akcesoria, mają te same silniki. Każdy z tych modeli doskonale się sprawdzi przy codziennych pracach związanych z odkurzanie, szczególnie polecane dla firm sprzątających, urzędów, szkół, różnego rodzaju biur.

Oprócz zwykłych, biurowych odkurzaczy w ofercie producenta znajdą Państwo profesjonalne odkurzacze na sucho i mokro z serii LSU. W zależności od potrzeb mogą Państwo wybrać słabsze i mniejsze urządzenia z jednym silnikiem lub dwu a nawet trzy silniViperkowe odkurzacze, które sprostają najtrudniejszym pracą. Pojemność zbiornika wynosi od 35 do 75 litrów. Każdy z odkurzaczy zaopatrzony został w system odpowiedniej filtracji który ma chronić urządzenie. Dodatkwym atutem jest możliwość wybrania typu zbiornika (inox lub tworzywo sztuczne).

Czasami zachodzi konieczność uprania wykładziny lub dywanu. I na takie okoliczności, marka Viper przygotowała dwa profesjonalne urządzenia do ekstrakcyjnego prania wykładzin lub dywanów. Są to: odkurzacz piorący CAR 275 i automat piorący CEX 410. Odkurzacz piorący sprawdzi się doskonale podczas prania wykładzin i tapicerek. CEX 410 to świetny automat piorący który świetnie się spisuje przy praniu dużych powierzchni. Oczywiście urządzenia są sprzedawane z kompletem akcesoriów, od razu gotowe do pracy.

Maszyny do czyszczenia podłóg

Automaty szorujące Viper

Viper Cleaning posiada szeroką ofertę urządzeń do mycia posadzek. W śród nich znajdziemy: szorowarki jednotarczowe, polerki i automaty szorująco zbierające. Szorowarka jednotarczowa do urządzenie uniwersalne, doskonale się sprawdzi podczas doczyszczania, usuwania powłok polimeorwych, a nawet prania. W niektórych przypadkach można również jej używać do szlifowania i polerowania posadzek kamiennych. W Viper wsypują dwa modele urządzeń, jest model LS 160 i LS 160 HD. Obydwa modele mają taką samą szerokość czyszczenia, czyli 43 cm, takie same zbiorniki. Różni je tylko moc silnika oraz waga. Waga szorowarki to istotny czynnik w przełożeniu na siłę czyszczenia. Doskonałe uzupełnienie dla szorowarki stanowi polerka wysokoobrotowa. Jest to urządzenie do pracy na sucho. Podczas pracy polerka osusza i wybłyszcza czyszczoną powierzchnię. DR 1500H, bo tak nazywa się model polerki, to maszyna idealna do pracy z polimerami i szlifowanym kamieniem.

Automaty szorujące to zespół urządzeń do jednoczesnego mycia i osuszania powierzchni. W kategorii automatów rozróżniamy kilka typów urządzeń, wyznacznikiem podziału jest wielkość urządzenia. Najmniejsze urządzenia takie jak AS 380, AS 4335 lub AS 430 to pchane urządzenia elektryczne lub bateryjne z pojemnością zbiorników wynoszącą od 15 do 40 litrów. Średniej wielkości zmywarki do podłóg to w większości urządzenia zaopatrzone w zbiorniki o pojemności od 40 do 115 litrów. Największe z tych modeli są wyposażone we własny napęd co ułatwia prowadzenie. Ostatnią grupę stanowią urządzenia samojezdne czyli maszyny z klasycznym układem kierowniczym siedziskiem dla operatora. W śród tych urządzeń znajdą się zmywarki przystosowane do pracy na mniejszych powierzchniach takie jak Viper AS 380 oraz urządzenia to pracy na olbrzymich hektarach, takie jak AS 1050.