TTS

Tecno Trolley System, w skrócie TTS, to włoska marka profesjonalnego sprzętu do sprzątania. Producent zadbał o kompleksową ofertę. Ogromny katalog produktów został podzielony na tematyczne segmenty. Są to: Clean&Go, Wash&Go, Move&Go, Drop&Go, Pick&Go, Start&Go, Stop&Go. Każdy segment przedstawia produkty przeznaczone do określonych czynności. W skrócie w ofercie marki TTS znajdziemy wszystko, od zwykłej ścierki lub mopa do profesjonalnych wózków do sprzątania.

Profesjonalny sprzęt do sprzątania

W serii produktów należących do Clean&Go znajdą Państwo rozwiązania do bieżącego mycia i doczyszczania wszystkich powierzchni. Będą to wszelkiego rodzaju mopy, zarówno płaskie jak i sznurkowe lub paskowe, zatrzaski oraz stelaże do mopów, zmywaki i ściągaczki do mycia szyb, różnego rodzaju skrobaki, profesjonalne stelaże do zamiatania lub osuszania powierzchni, kij i uchwyty do różnego rodzaju przydatnych akcesoriów. Clean&Go skupia w sobie cały drobny sprzęt do sprzątania w jednym miejscu.

W śród produktów należących do serii Wash&GO znajdą Państwo profesjonalne wiadra, małe wózki do sprzątania oraz akcesoria uzupełniające. W zależności od potrzeb możemy wybrać jeden z kilkudziesięciu modeli, mało tego istniej możliwość skonfigurowania własnej opcji. Większość komponentów z których złożone są wózki, zwłaszcza z serii Nick, można wymieniać lub uzupełniać. W skrócie, w ofercie znajdziemy: dwu wiadrowe wózki na ramie metalowej, konfigurowalne jedno lub dwu wiadrowe zestawy na ramie z tworzywa ABS, różnego rodzaju wyciskarki oraz stacje dozowania.

W serii Move&Go znajdują się profesjonalne, duże wózki serwisowe które w zależności od potrzeb można doposażać lub skonfigurować wózek do własnych potrzeb. Jeśli chodzi o rodzaj ramy to mamy dwie możliwości do wyboru. Są to wózki z ramą stalową lub z tworzywa ABS. TTS odlewa tworzywo wysokiej jakości, a najważniejsze jest to że robi to z surowców pochodzących z recyklingu. Gorąco Państwu polecamy produkty oznaczone Green Line lub Magic Line. Są to wysokiej jakości wózki serwisowe stworzone z myślą o użytkowniku, w podstawowych wersjach mamy do dyspozycji małe wiadra do czyszczenia małych powierzchni, półki do organizacji sprzętu, wiadra i wyciskarkę do mycia podłóg oraz uchwyt na worek.

 Wózki do sprzątania TTS

Inne produkty w ofercie TTS

W katalogu TTS znajdziemy jeszcze wiele innych ciekawych i przydatnych akcesoriów. Są to między innymi wózki hotelowe, w odróżnieniu od wózków do sprzątania mają one stonowane jasno szare kolory, są w większości zabudowane i przeznaczone do zbierania brudnej pościeli, ubrań lub innych tkanych rzeczy lub suchych nieczystości. W zależności od potrzeb wózki te można konfigurować i doposażać. W serii Pick&Go znajdują się różnego rodzaju kosze, uchwyty na worek, stelaże do segregacji. Bardzo fajną opcją są kosze przeznaczone do różnych stref. Odróżnia je kolorowa klapa. Ostatnią bardzo ważną serią produktów jest linia Stop&Go. Znajdują się w niej różnego rodzaju sygnalizatory i tablice ostrzegawcze bez których codzienne funkcjonowanie niektórych obiektów nie miało by miejsca.

Większość produktów TTS mogą sprawdzić Państwo u nas w sklepie, jeśli czegoś tam nie ma lub chcą dopasować Państwo sprzęt do własnych potrzeb to zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy. Nasi sprzedawcy zawsze służą pomocą. W innych wpisach mogą Państwo poczytać np o profesjonalnych urządzeniach to utrzymania czystości marki Nilfisk lub chemii profesjonalnej marki Voigt.