Tork

Światowy lider w produkcji profesjonalnych rozwiązań dla higieny

Tork to marka należąca do Essity, firmy ze skandynawskimi korzeniami produkującej artykuły higieniczne i medyczne najwyższej jakości. Tork to marka która stawia na ekologię oraz nowoczesne rozwiązania. W szerokim katalogu znajdą Państwo innowacyjne oraz klasyczne rozwiązania dotyczące higieny instytucjonalnej oraz inne produkty które możemy wykorzystać podczas czyszczenia i sprzątania. Tork to też kompleksowość, oprócz wkładów i uzupełnień, w portfolio produktów producenta znajdziemy również systemy dozujące i różnego rodzaju dyspensery.

Essity to producent mający świadomość zachodzących zmian na świecie. Wszystkie ścieżki produkcji zostały dostosowane do najnowszych trendów oraz zasad równoważnego rozwoju. Większość produktów Tork posiada oznaczenie Ecolabel lub Nordic Swan, gwarantujące zachowanie najwyższych standardów ekologicznych podczas produkcji. Tork może się pochwalić wspaniałymi wynikami, obecnie posiada ponad 200 patentów w dziedzinie higieny profesjonalnej, jest dostępny w aż 110 krajach oraz montuje u klientów 6,5 mln dozowników rocznie.

W ofercie marki Tork znajdą Państwo klasyczne produkty do łazienek. Są to : papiery toaletowe w kilku systemach dozowania, ręczniki składane również w kilku systemach dozowania oraz ręczniki w roli dla systemów autocut i centerfeed. Oprócz typowych rozwiązań higienicznych producent dostarcza różnorodne rozwiązania dla przemysłu w tym gastronomi, są to takie produkty jak czyściwa i np. serwetki. Uzupełnienie oferty stanowią różnego rodzaju mydła w płynie, pianie, środki do dezynfekcji lub kremy ochronne i odświeżacze powietrza.