Tenzi

Chemia profesjonalna produkowana w Polsce

Polska marka chemii profesjonalnej dostarczająca rozwiązań dla firm sprzątających, przemysłu motoryzacyjnego, transportu oraz zakładów produkcyjnych, a także dla przemysłu spożywczego, restauracji i hotelarstwa. Marka Tenzi to skuteczne i efektywne preparaty do zastosowań profesjonalnych, w ofercie znajdą Państwo preparaty do mycia i doczyszczania : podłóg, okien, mebli, sanitariatów, wyposażenia kuchni oraz preparaty do czyszczenia i pielęgnacji samochodów. Czemu wybrać produkty Tenzi ?

Szybki przegląd oferty

Producent podzielił katalog produktów na 3 działy, są to Gastro Line, Higiena Line oraz Car Line. W Higiena Line znajdą Państwo między innymi takie produkty jak :

 1. Office Clean – środek do czyszczenia mebli oraz wyposażenia wnętrz, dostępny w 4 zapachach
 2. Top Glass – gotowy do użycia, bardzo wydajny środek do mycia szyb
 3. Wc Sani – skoncentrowany, gęsty środek do mycia i czyszczenia powierzchni w sanitariatach
 4. Topefekt Oranż – uniwersalny, skoncentrowany płyn do mycia wszystkich powierzchni

W Gastro Line znajdą Państwo preparaty do użycia w przemyśle spożywczym oraz restauracjach i hotelarstwie. Są to między innymi takie środki jak :

 1. Top Perfekt – skoncentrowany środek to mycia i odtłuszczania powierzchni mających kontakt z żywnością.
 2. Gran Still – koncentrat do czyszczenia stali nierdzewnej, usuwa naloty i brud.
 3. Gran Smog – silny, zasadowy środek do czyszczenia pieców, grilla oraz zmywania wszystkich przypaleń
 4. Topefekt SOP – profesjonalny, skoncentrowany płyn na bazie mydła do czyszczenia posadzek w halach targowych i hipermarketach.

W dziale Car Line znajdą państwo produkty do mycia i pielęgnacji samochodów, zarówno w środku jak i na zewnątrz. W tym produkty do prania tapicerek oraz zabezpieczania lakierów. W ofercie produktów do mycia samochodów znajdą Państwo :

 1. Truck Clean – silny, mocno alkaliczny płyn do czyszczenia samochodów ciężarowych, naczep oraz silników. Doskonały do usuwania plam oleju z posadzek betonowych.
 2. Super Green Specjal – aktywna piana do czyszczenia samochodów dostawczych, usuwania świeżego oleju, czyszczenia elewacji oraz kostki brukowej.
 3. Car Max – uniwersalna, zasadowa aktywna piana do mycia samochodów osobowych i dostawczych.
 4. Shampo Neutro – bardzo wydajny i skuteczny szampon do ręcznego mycia samochodów, doskonale właściwości myjące.

Produkty Tenzi mogą Państwo zakupić u nas w hurtowni lub w sklepie w Warszawie. Duża część produktów marki tenzi jest dostępna w sklepie internetowym. Jeśli poszukują Państwo porad albo wskazówek w doborze środków zapraszam do kontaktu.