Schulke

Profesjonalne środki do dezynfekcji narzędzi, powierzchni, rąk

Schulke to Europejski lider w produkcji i dystrybucji profesjonalnych środków do dezynfekcji. W ofercie producenta znajdą Państwo preparaty do odkażania rąk, powierzchni i narzędzi. Produkty przeznaczone są do użytku profesjonalnego w placówkach medycznych, przemyśle spożywczym i gastronomi oraz placówkach usługowych. Niektóre z oferowanych, przez markę Schulke, produktów posiada status produktu medycznego lub leku. Czemu warto wybrać Schulke ?

Szybki przegląd oferty

Oferta Schulke liczy kilkadziesiąt produktów zróżnicowanych ze względu na sposób i miejsce stosowania, pojemność oraz czas działania. W ofercie producenta znajdą Państwo produkty do dezynfekcji powierzchni takie jak : Quartmaon Med, Terralin Protect, Mikrozid AF lub Mikrozdi Sensitive. Warto też zwrócić uwagę na preparaty do dezynfekcji rąk, zarówno w postaci żelu jak i płynu. Najpopularniejszym środkiem do odkażania rąk w ofercie Schulke jest Desderman Pure, występujący w postaci płynu i żelu. Uzupełnienie oferty produktów do dezynfekcji rąk stanowią takie preparaty jak Desderman Sensitive oraz Septoderm.

W katalogu producenta znajdą Państwo również profesjonalne, mające status produktów medycznych lub biobójczych, preparaty do dezynfekcji narzędzi dla każdej branży. Jeśli szukają Państwo preparatów do mycia i dezynfekcji układów ssących w unitach dentystycznych to możemy polecić produkty z serii Aspirmatic. Ponad to w Schulke znajdziemy preparaty do czyszczenia endoskopów, narzędzi chirurgicznych, narzędzi kosmetycznych, sond ultradźwiękowych oraz wszystkich narzędzi używanych w szpitalach, gabinetach medycznych i stomatologicznych oraz kosmetologii.