Numatic

Krótko o producencie profesjonalnego sprzętu do sprzątania

Urządzenie do sprzątania Numatic

Numatic to marka znana każdemu profesjonaliście, szczególnie firmom sprzątającym. Urządzenia te cechuje wysoka jakość wykonania, oryginalny design oraz szeroki wybór opcjonalnych akcesoriów. W ofercie producenta znajdziemy proste sprzęty do sprzątania małych powierzchni, mopy oraz wózki serwisowe, wózki hotelowe, różnego rodzaju odkurzacze oraz urządzenia do sprzątania. Takie jak: automaty szorująco zbierające, szorowarki jednotarczowe oraz polerki. Numatic stawia na funkcjonalność, żywotność, możliwość szybkiego serwisu oraz materiały wtórne. Wszystkie wymienione wcześniej dewizy stanowią podwaliny do mechanizmów równoważnego rozwoju wdrożonego przez producenta.

Numatic pierwsze urządzenia do profesjonalnego sprzątania wprowadził w 1973 roku, czyli dokładnie 4 lata po założeniu przedsiębiorstwa. Była to maszyna do mycia podłóg oraz odkurzacze na sucho i mokro. W 1981 roku zadebiutował odkurzacz Heny, od razu z uśmiechem. Ciekawostkę stanowi fakt iż przez 40 lat nie wiele zmienił się pod względem designu. Wnętrze odkurzacza zmieniało się stopniowo dopasowując je do standardów oraz wymogów użytkownika. Dzisiaj odkurzacz Henry to jeden z ulubionych odkurzaczy użytkowników podczas sprzątania biur, hoteli oraz innych placówek

Opis oferty marki Numatic

sprzęt do sprzątania Numatic

W ofercie producenta znajdą Państwo szeroki wybór drobnego sprzętu do sprzątania, są to różnego rodzaju stelaże płaskie oraz mopy i specjalnie przygotowane drążki. W dosyć szerokim katalogu znajdziemy również bardzo szeroki wybór wózków do sprzątania. Są to kompaktowe wózki jedno wiadrowe z systemem do odciskania mopów lub większe wózki serwisowe i hotelowe które odnajdą się doskonale podczas sprzątania większych powierzchni. Oczywiście producent zapewnił wsparcie serwisowe, do każdego wózka dokupimy części zamienne lub eksploatacyjne.

Wśród odkurzaczy Numatic znajdziemy sprzęt dopasowany do każdych potrzeb. W ofercie producenta znajdą się ekstraktory, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze sucho mokre, odkurzacze plecakowe, odkurzacze dla ekip remontowych, do zakładów ślusarskich, do czyszczenia samolotów oraz wiele innych ciekawych rozwiązań. Wszystkie odkurzacze można podzielić na dwie grupy urządzeń, jedne wykorzystują akcesoria dopasowane do 32 mm inne do 38 mm. Urządzenia wykorzystujące akcesoria z systemu 38 to odkurzacze o bardziej przemysłowym charakterze, w większości różnego rodzaju odkurzacze sucho-mokre. Odkurzacze pracujące w systemie 32 to sprzęt do czyszczenia biur, hoteli oraz mniejszych powierzchni.

Numatic produkuje również profesjonalne urządzenia do mycia oraz pielęgnacji posadzek. Są to różnego rodzaju szorowarki, polerki oraz automaty myjąco-zbierające. Wśród szorowarek znajdą Państwo urządzenia i akcesoria dostoswane do prania, doczyszczania oraz mycia codziennego posadzek. Każdą szorowarkę można doposażyć w różne akcesoria, takie jak różnego rodzaju szczotki, system spryskujący, różnego rodzaju specjalistyczne uchwyty lub obciążniki. Polerki to urządzenia szczególnie polecane do posadzek lakierowanych lub zabezpieczonych powłokami polimerowymi. Urządzenia można doposażyć w układ ssący. Automaty myjące to najbardziej zaawansowane urządzenia myjące w ofercie producenta. Zwłaszcza te największe modele. Numatic dostarcza urządzenia zasilane z sieci oraz bateryjne. W ofercie producenta znajdą Państwo zmywarki bateryjne dopasowane do każdej powierzchni, małe automaty prowadzone z trakcją lub bez oraz duże automaty samojezdne z siedziskiem dla operatora.