Nilfisk

Światowy lider w produkcji sprzętu do sprzątania

Nilfisk to Szewdzka marka profesjonalnego sprzętu do sprzątania. Producent od ponad 100 lat stawia na jakość i żywotność produkowanych urządzeń. W ofercie producenta znajdą Państwo profesjonalne automaty szorująco zbierające do posadzek, odkurzacze biurowe i przemysłowe, myjki ciśnieniowe oraz wiele innego sprzętu do automatyzacji procesu sprzątania. W urządzeniach marki Nilfisk zastosowano najnowsze technologie mając za zadanie zwiększenie efektywności podczas mycia i sprzątania.

Automaty myjące, szorowarki do posadzek

Nilfisk jako jedna z pierwszych firm na świece która zaoferowała swoim klientom elektryczne automaty do mycia posadzek. Pierwsze urządzenie została wprowadzone do oferty w 1955 roku. Dzisiaj automaty szorujące zbierające stanowią oś centralną portfolio produktowego marki. W katalogu Nilfisk znajdą Państwo automaty myjące zasilane bateryjnie oraz zasilane z sieci lokalnej. W zależności od rodzaju szorowarki i jej przeznaczenia mogą być wyposażone w własny napęd, siedzisko dla operatora lub specjalistyczny zestaw szczotek. Producent przewidział również rozwiązania dla domu lub małego lokalu usługowe w postaci kompaktowych urządzeń zmywających wyposażonych w szczotkę i silnik ssący oraz zbiorniki na detergent i nieczystości. Do sprzątania średnich przestrzeni znakomicie sprawdzą się pchane szorowarki myjąco zbierające, których szerokość mycia wynosi od 40 do ponad 70 cm, a pojemność zbiorników od 40 do prawie 100 litrów. Do dużych przestrzeni, hal magazynowych, stacji kolejowych polecamy samojezdne automaty szorująco zbierające wyposażone w siedzisko dla operatora zbiorniki od 100 do 200 litrów i inne rozwiązania zwiększające efektywność mycia. Warto zwrócić uwagę że teoretyczna wydajność samojezdnych szorowarek do mycia wynosi od 5000 do nawet 10000 mkw na godzinę.

Odkurzacze profesjonalne do czyszczenia na sucho lub mokro

W katalogu marki Nilfisk znajduje się największy wybór odkurzacze na rynku. Wiele sprzętów można dopasować do własnych potrzeb. W ofercie znajdą Państwo odkurzacze biurowe i hotelowe wyposażone w oszczędne i mocne silniki ssące, niezawodne i wysokiej jakości akcesoria. Dzięki rozbudowanemu systemowi filtracji odkurzacze Nilfisk przystosowane są do pracy w miejscach wrażliwych na kurz oraz zapylenie. Flagowy model to VP 930 ale warto zwrócić uwagę na VP 600 lub VP 300. Oprócz zwykłych odkurzaczy zasilanych z sieci mogą Państwo wybrać odkurzacze plecakowe, odkurzacze bateryjne lub kolumnowe. Jeśli chodzi o ofertę odkurzaczy profesjonalnych lub specjalistycznych to miejsca nie starczy by opisać całą ofertę. W skrócie można powiedzieć że w Nilfisku znajdziemy odkurzacze do wszystkiego : sucho mokre dla firm usługowych, specjalistyczne sucho-mokre wyposażone w gniazdo na elektronarzędzia, odkurzacze ekstrakcyjne do prania wykładzin , odkurzacze do zbierania oleju, odkurzacze do stref wybuchowych, odkurzacze centralne, odkurzacze do zbierania pyłu oraz odkurzacze trójfazowe. W przypadku wyboru odkurzacze profesjonalnego warto się zainteresować produktami z linii : Attix, Aero lub VL.