Moerman

Profesjonalny sprzęt do mycia szyb

Wysokiej jakości sprzęt do mycia szyb Moerman to doskonały wybór dla firm sprzątających oraz alpinistów. Moerman to brytyjska marka która stawia na ergonomię oraz szeroki wachlarz możliwości. W ich katalogu znajdą Państwo: ściągaczki i zbieraki do okien, stelaże do zmywaków do szyb, wkłady futerkowe do zmywania szklanych powierzchni oraz różne inne akcesoria. Oprócz sprzętu do mycia szyb możemy znaleźć w ofercie producenta różnego rodzaju ściągaczki i zbieraki do podłóg.

Sprzęt do mycia szyb i nie tylko

W szerokim portfolio produktów marki Moerman znajdą Państwo zarówno klasyczne uchwyty i ściągaczki do mycia szyb jak bardziej innowacyjne rozwiązania. Wszystkie akcesoria powstały wg czterech prostych zasad: wydajność, ergonomia, bezpieczeństwo oraz rezultaty. Najwyższa linia urządzeń do mycia szyb to pojedyncze akcesoria które można składać w całość, dzięki czemu dopasowujemy uchwyty i zbieraki do swoich potrzeb. Oczywiście producent przewidział bardziej budżetowe rozwiązania w postaci prostych, wytrzymałych akcesoriów do mycia szyb. W serii premium znajdą Państwo takie produkty jak, listwa ściągająca Liquidator, rączka do listwy Excelerator oraz rączka Combinator. Do kompletu możemy dokupić wkłady zmywające które można zamontować na listwie ściągającej. W budżetowej linii akcesoriów do mycia szyb znajdują się takie produkty jak ściągaczka do okien Profi-Clean oraz zmywak do szyb Wash. Wszystkie sprzęty do mycia szyb można dopasować pod względem szerokości. Do dużych szyb i do małych.

Oprócz standardowych produktów do mycia szyb w ofercie producenta znajdziemy różnego rodzaju kije teleskopowe, uchwyty na akcesoria, wiadra do mycia okien oraz skrobaki do szyb. Wszystkie te akcesoria na pewno okażą się użyteczne podczas codziennego i okazjonalnego mycia przeszkleń. W dodatkowej ofercie znajdziemy również profesjonalne ściągaczki do podłóg. Dostępne w wersji metalowej, plastikowej i wzmacnianej ze stali. Oczywiście wszystkie ściągaczki podłogowe dostępne są w kilku rozmiarach oraz kolorach.

ściągaczki do szyb

Produkty marki Moerman mogą Państwo zakupić u nas w hurtowni bądź sklepie, część oferty znajduje się również w sklepie internetowym, o innych produktach mogą Państwo poczytać na innych stronach. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt do Państwa potrzeb