Medisept

Polski producent chemii profesjonalnej

Medisept to Polska firma zajmująca się produkcją chemii profesjonalnej. Producent dostarcza rozwiązań dla szpitali oraz służby ochrony zdrowia, hotelarstwa oraz gastronomii, przemysłu, a także firm sprzątających. W katalogu produktów znajdą Państwo środki do mycia posadzek, mebli oraz szyb, środki do mycia kuchni, preparaty do doczyszczania posadzek oraz innych powierzchni oraz szeroki wybór produktów do dezynfekcji. Dlaczego warto zdecydować się na zakup produktów marki Medisept ?

Środki myjące do zastosowań profesjonalnych

Wśród licznej grupy produktów warto zwrócić uwagę na kilka pozycji. Są to produkty do codziennego mycia posadzek oraz innych powierzchni, MC 110 oraz MC 210. Pierwszy płyn służy do bieżącego mycia posadzek, intensywnie i przyjemnie pachnie. Doskonale się sprawdzi podczas mycia klatek schodowych, posadzek w biurowcach oraz urzędach. MC 210, to uniwersalny płyn myjący do mycia każdej powierzchni, zarówno podłóg jak i elementów wyposażenia wnętrz. Płyn szybko odparowuje, nie pozostawia smug oraz przyjemnie pachnie. Kolejnym produktem wartym zainteresowania jest MG 160, specjalistyczny preparat do doczyszczania posadzek. Płyn ten doskonale się sprawdzi podczas mycia i doczyszczania gresów, usuwania osadów soli w okresie zimowym oraz doczyszczania po budowie lub remoncie.

W całej ofercie znajdą Państwo również preparaty do czyszczenia sanitariatów, gotowe do użycia płyny do mycia szyb, mebli, odświeżacze powietrza, środek do czyszczenia fug, stali nierdzewnej lub preparat do usuwania kleju. Medisept dostarcza również preparaty do czyszczenia kuchni, powierzchni w gastronomii oraz przemyśle spożywczym.

Środki do dezynfekcji rąk, powierzchni i sprzętu

Jednym z głównych sektorów działalności marki Medisept jest branża medyczna. W ofercie produktów znajdą Państwo szeroki wybór płynów do dezynfekcji rąk, powierzchni oraz narzędzi. Zarówno w formie koncentratów jak i preparatów gotowych do użycia.

Do dezynfekcji narzędzi doskonale się sprawdzą preparaty z serii Viruton. Do odkażania rąk polecamy produkty Velodes, a do powierzchni Velox i Quatrodes. Viruton to seria preparatów dedykowanych do dezynfekcji i odkażania narzędzi chirurgicznych, stomatologicznych oraz kosmetycznych. W zależności od preparatu można je stosować zarówno w warunkach czystych i brudnych, preparaty dostępne są w formie koncentratów oraz środków ready to use.

Po zakup środków Medisept zapraszamy do naszej hurtowni lub sklepu. Część produktów można zamówić online w naszym sklepie. Jeśli potrzebują Państwo w pomocy doborze środka lub rozwiązania problemu to zapraszam do kontaktu z naszymi sprzedawcami.