Grasant

Ręczniki i papiery Grasant

Firma Grasant to, nasz krajowy, producent materiałów higienicznych. W swojej ofercie posiada produkty przemysłowe i konsumenckie, są to papiery toaletowe, ręczniki papierowe oraz czyściwa. Grasant odpowiada za stworzenie dwóch, uznanych na polskim rynku, marek artykułów papierowych. Są to Karen i Cliro. Karen to asortyment wykonany w całości z celulozy. Cliro to produkty wykonane z różnego rodzaju makulatury. Jeśli szukają Państwo ręczników składanych typu ZZ lub V, ręczników w roli, papierów typu jumbo lub małej rolki to Cliro i Karen mogą być świetnym wyborem.

Zakład produkcyjny mieści się na południu Polski i odpowiada za 100% produkcji. Nie ma mowy o braku ciągłości dostaw. Firma Grasant tak skalibrowała specyfikację swoich produktów żeby dopasować ją do potrzeb każdego klienta. Jeśli miałbym użyć stwierdzenia “idealny stosunek ceny do jakości” to użyłbym go w stosunku do firmy Grasant, ich produkty są przyzwoitej jakości oraz tańsze od odpowiedników uznanych marek produktów higienicznych.

W ofercie Cliro znajdą Państwo szare, zielone i białe ręczniki i papiery z makulatury. Są to popularne jednowarstwowe i dwuwarstwowe ręczniki ZZ, jedno i dwuwarstwowe ręczniki w roli, jedno i dwuwarstwowe papiery typu jumbo oraz czyściwa z makulatury. Wśród produktów Karen znajdą Państwo te same produkty ale wykonane w całości z jedno lub dwuwarstwowej celulozy. Po zakup ręczników papierowych i papierów toaletowych zapraszamy do naszego sklepu. Jeśli potrzebują Państwo indywidualnej wyceny lub pomocy w doborze produktów to zapraszam do kontaktu. W innych naszych artykułach znajdą Państwo pełno informacji na temat profesjonalnego sprzątania lub naszych produktów, wystarczy kliknąć w link.