Buzil

Uznana marka chemii profesjonalnej

Buzil to uznana w Europie marka chemii profesjonalnej. Producent oferuje rozwiązania dla każdej branży. W katalogu znajdą Państwo produkty do zastosowań podczas mycia bieżącego oraz doczyszczania, środki do mycia sanitariatów, płyny do mycia szyb oraz powierzchni ponad podłogowych, detergenty do czyszczenia powierzchni w gastronomii oraz przemyśle spożywczym, a także środki do zastosowań specjalnych. Czemu wybrać produkty marki Buzil ?

Płyny do czyszczenia wszystkich powierzchni

Na jakie produkty warto zwrócić uwagę? W ofercie marki Buzil znajdą Państwo kilka produktów na które warto zwrócić szczególną uwagę. Są to Blitz Orange, Profiglass, Buz Windowmaster, Perfekt, Total Extra, Indumaster Strong, Indumaster Universal, O Tens i O Tens Azid oraz Erol i Erol.

Blitz Orange to uniwersalny płyn myjący o intensywnym pomarańczowym zapachu. Doskonale się nadaje do codziennego mycia każdej powierzchni, szybko odparowuje i nie pozostawia smug. Profiglass i Windowmaster do preparaty do mycia szyb, nie pozostawiają żadnych widocznych powłok, ładnie i szybko odparowują oraz są bardzo wydajne. Perfekt to alkaliczny płyn do mycia i odtłuszczania powierzchni, doskonale się sprawdzi w gastronomii oraz przemyśle spożywczym. Total Extra to bardzo silny preparat do czyszczenia podłóg oraz usuwania starych powłok polimerowych, doskonale rozpuszcza brud. Indumaster Strong i Universal to preparaty do zastosowań w przemyśle, są bardzo wydajne i skuteczne, znakomicie czyszczą i odtłuszczają powierzchnie. Produkty O Tens, O Tens Azid, Erol i Erol Cid do doskonałe płyny do mycia powierzchni mikroporowatych, zwłaszcza gresu, doskonale usuwają zabrudzenia w tym osady mineralne jak sól drogowa lub inny nalot.

Pełny katalog produktów liczy kilkadziesiąt pozycji, w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo najpopularniejsze z nich, jeśli interesuje Państwa zakup produktu którego nie ma na sklepie to zapraszamy do kontaktu. Produkty marki Buzil mogą Państwo kupić w sklepie przy ulicy Dzielnej w Warszawie lub na magazynie głównym w Opaczy Małej.