Drugiego lutego miała miejsce impreza-niespodzianka zorganizowana przez pracowników BHF-u . Firma obchodziła 10-lecie spółki Z O.O. Był tort, i drobne upominki dla Naszego Prezesa. W szampańskich nastrojach, przy pysznym jedzeniu i dobrej muzyce świętowaliśmy tak zacną rocznicę do późnego wieczora.
Nasza firma powstała 20 lat temu, rozpoczynając od usług w zakresie utrzymania czystości na obiektach i rozwijając się w hurtownię artykułów i urządzeń z tejże branży. Dzięki rosnącym z roku na rok zamówieniom, hurtownia stała się jedną z największych w Polsce, oferując coraz więcej produktów renomowanych marek. 10 lat temu firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która systematycznie powiększa rynek zbytu, podpisując nowe umowy z podmiotami zarówno prowadzącymi usługi jak i odbiorcami korporacyjnymi, dostarczając produkty i rozwiązania na kilkaset obiektów w miesiącu. Było więc co świętować.
[trx_image url=”http://bhf.net.pl/wp-content/uploads/2018/03/20-lat-załoga.jpg” shape=”square” top=”inherit” bottom=”inherit” left=”inherit” right=”inherit” animation=”bounceIn”]