O Firmie

BHF Harendarczyk Sp. z o.o. jesteśmy jedną z największych spółek zajmującą się sprzedażą profesjonalnych urządzeń i środków utrzymania czystości w Polsce. Nasza firma oferuje klientom najlepsze produkty renomowanych światowych marek z dziedziny zaawansowanych urządzeń sprzątających, profesjonalnej chemii czyszczącej, fachowe doradztwo oraz serwis. Oferta obejmuje m.in. chemiczne środki czyszczące, odkurzacze przemysłowe, zamiatarki, zmywarki do posadzek, myjki wysokociśnieniowe, urządzenia szorujące i polerujące, ręczne zestawy do sprzątania, akcesoria oraz czyściwa. Dodatkowo wykonujemy prezentacje profesjonalnego sprzętu sprzątającego, organizujemy szkolenia z zakresu utrzymania czystości oraz posiadamy prawo do wystawiania certyfikatów.

Firma istnieje od 1998 roku, posiada hurtownię, sklepy firmowe w Warszawie i Raszynie, profesjonalny serwis oraz sklep internetowy. Współpracujemy z liderami rynku urządzeń sprzątających i chemii profesjonalnej. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju. Fachowa wiedza naszych handlowców i szybki czas realizacji zamówień pozwala firmie BHF od lat odnosić sukcesy we wprowadzaniu na rynek nowych technologii i produktów pozwalających na utrzymanie czystości w firmach i ośrodkach użyteczności publicznej. Zapewnia to dynamiczny rozwój oraz zadowolenie wciąż rosnącej grupy klientów.

Naszą misją jest dostarczanie profesjonalnych rozwiązań technologicznych, najnowszych urządzeń oraz wyspecjalizowanych środków chemicznych, które pozwalają naszym klientom na utrzymanie czystości zarówno w dużych zakładach, ośrodkach użyteczności publicznej, obiektach usługowych ale także w małych i średnich przedsiębiorstwach. Zgodnie z naszą misją, tworzymy ofertę handlową, z której każda firma znajdzie rozwiązanie odpowiednie dla siebie.

Zapraszam do współpracy

Ireneusz Harendarczyk
prezes spółki