Aktualności

Nowość! Numatic NVH 180-2

Niezawodny i trwały odkurzacz NVH 180 doczekał się modernizacji. Do sprzedaży trafił już jego następca – Numatic NVH 180-2. W porównaniu ze starszą wersją nowy model wyposażony jest w dwustopniową turbinę ssącą o mocy 1200 W wyposażoną w termiczne zabezpieczenie. Dużo bogatsze jest także wyposażenie w ssawki. Na pierwszy rzut oka najprościej jest rozróżnić oba modele po kolorze obudowy – nowy NVH jest niebieski.

Numatic NPR1515 szorowarka jednotarczowa

Numatic wprowadza do sprzedaży następcę szorowarki BMD1200

Legendarna już prawie szorowarka BMD1200 doczekała się następcy. Nowa maszyna NPR1515 wyposażona została w jeszcze mocniejszy silnik 1500W. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją i jest już dostępne w sieci sprzedaży. Cena pozostała na niezmiennym, tym samym jak poprzednik modelowy, bardzo atrakcyjnym poziomie. Urządzenie jest wyposażone standardowo w zbiornik na płyn oraz uchwyt padów lub szczotkę do wyboru przez klienta

NOWOŚĆ Numatic NuClean

NOWOŚĆ! Automaty kompaktowe NuClean BTT1335 oraz TT1335

Nowa linia profesjonalnych automatów szorująco – zbierających, przeznaczonych do czyszczenia powierzchni twardych (tarket, kamień, gres itp.). Idealne urządzenia dla małych sklepów, stołówek, przychodni, restauracji i hoteli.